logo
Çağrı Merkezi;
0533 639 10 68
Bize Yazın;
krcgly91@gmail.com

Fuar Yük Eşya TaşımacılığıFuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılmalı Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilmeli. Fuar bitiminde aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakılmalı.

Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat 'tan yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yada kurumlara özel bir hizmet. “TAM ZAMANINDA TESLİM” 

Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar Gündüz Evden eve Taşımacılık ve Nakliyat'ın deneyimli personeli tarafından aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stand malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.

Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.