logo
Çağrı Merkezi;
0533 639 10 68
Bize Yazın;
krcgly91@gmail.com

Eşya Paketleme Ambalajlama


Ev, Banka, Büro ve Fuar taşımacılığı hizmeti veren firmamız tüm eşyalarınızı hasarsız şekilde en kısa sürede güvenle taşımak için gereken uzmanlık, ekipman ve araçlara sahiptir. Aşağıda eşya gruplarınıza göre nasıl taşıma yaptığımıza ilişkin detaylı bilgiyi bulabilir. Her türlü sorunuz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz

Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif  ebatlarda kalın karton koliler,balon naylon(patpat)streç,battaniye ve mobilyalarınaza iz bırakmayan bant  kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller ve ya kaıln koli, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak balonlu naylon(patpat), elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patpat (balonlu) naylon,streç, gibi  malzemeler kullanmaktayız.

MOBİLYALAR


evden eve nakliyat tarafından Özel deneyimli elamanlar tarafından demontesi yapılan mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. petgraft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

KUMAŞ TÜRÜ OLAN EV EŞYALARI

 evden eve nakliyat tarafından bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, petgraft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır .

BEYAZ EŞYALAR

 evden eve nakliyat'ın deneyimli personeli  tarafından demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

ELEKTRONİK EŞYALAR

 evden eve nakliyat tarafından Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

CAM TÜRÜ EŞYALAR

 evden eve nakliyat tarafından Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

ANTİKA EŞYALAR

 evden eve nakliyat tarafından bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklarda tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

LAMBALAR 

 evden eve nakliyat tarafından demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

KIYAFETLER

 evden eve nakliyat tarafından Gardrop içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

AYAKKABILAR

 evden eve nakliyat tarafından ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler 

kullanılır.

KIRILACAK EŞYALAR

 evden eve nakliyat tarafından porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir.Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

KİŞİSEL BAKIM VE TEMİZLİK MALZEMELERİ

 evden eve nakliyat tarafından banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş 

malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir. (örnek: havlu ile paspas aynı koliye koyulmaz.)